Deviant Login Shop  Join deviantART for FREE Take the Tour
×Details

Submitted on
July 29, 2012
Image Size
3.9 MB
Resolution
2862×1597
Link
Thumb
Embed

Stats

Views
4,083
Favourites
499 (who?)
Comments
65
×
Whiteness by IISky Whiteness by IISky
:icondonotuseplz::iconmyartplz:

My sona Sky <3 Just wanted to draw something with her.

Sky Me
Artwork Me.
Add a Comment:
 
:iconkopytkowa:
Okej, to moja pierwsza krytyka, ale mam wenę chyba i może nie wyjdzie najgorzej :). Najwyżej przeczytam to za kilka lat i umrę ze wstydu :D.

Na początku chciałabym zwrócić uwagę na tę piękną kompozycję, Skaja jest idealnie wpasowana, mimo, iż jej noga gdzieś znika w okolicach krawędzi obrazka. Ten przechylony kadr tutaj bardzo pasuje i nadaje pracy niesamowity efekt, przyciąga wzrok, sprawia, że chce się na nią patrzeć i patrzeć. Podniosłąś Sky głowę, przez co jest ona równoległa do dolnej krawędzi, co dało ciekawy efekt :). Sprawia, że praca nabiera harmonii. Myślę, że gdybyś tego nie zrobiła, to ten przechylony kadr nie prezentował by się już tak ciekawie.
Inną rzeczą jest tło. Ma kolory bardzo zbliżone do sierści Sky, ale nie zlewa się, a bardzo ładnie się za to wszystko zgrało. Wygląda, jakby stała w śniegu o poranku, mimo, że nie ma zaznaczonych żadnych szczegółów na tle. Bardzo ładnie zagrałaś tutaj cieniami, ukazując najważniejsze części pracy. Zarówno na tle jak i na postaci. Pięknie dobrałaś te kolory, tak miło i delikatnie to wygląda. Sprawia, że chciałoby się znaleźć gdzieś daleko na północy o zimowym, ale ciepłym poranku ^^.
Co do postaci nie widzę żadnych błędów, anatomia wydaję się w porządku, tym razem dobrze zrobiłaś perspektywę na łapkach i dobrze je pozaginałaś. Nie wiem tylko, czy ta przednia łapa, ale znajdująca się bardziej w oddali nie jest zbyt rozjaśniona, w efekcie wygląda, jakby się znajdowała dalej, niż być powinna. Może powinnaś dodać na niej więcej tego niebieskiego/fioletowego koloru, który użyłaś na pozostałych elementach postaci.
Minka Sky jest taka urocza, tak ślicznie ją namalowałaś, na jej pysku maluje się szczęście. Nie wiem jak to zrobiłaś, ale wyszło Ci naprawdę idealnie!
Bardzo ładnie jak zawsze zaostrzyłaś najważniejszy element pracy, rozmazując resztę. Wyszło Ci to tu znacznie lepiej niż w ostatniej pracy, gdzie wyglądało to na mocno ucięte, tutaj ładnie się to rozmywa.
Te linie, które są niby "na odwal" ale jednak zaplanowane dodają pracy charakteru i zdecydowania. Myślę, że osiągnęłaś swój zamierzony cel, jaki sobie postanowiłaś przed narysowaniem.
Patrzę jeszcze, i szukam, czy nie ma jakichś błędów, ale na prawdę nic nie widzę xD. Nie chciałam, żeby to była taka słodząca krytyka, ale po prostu się nie da :O. Na myśl mi przychodzi tylko to jeszcze, żebyś może dodawała na postaci więcej kolorów z tła (ale nie na tyle, by wszystko się zlało), bo postać jest głownie białawo-szaro-fioletowa(czy tam niebieska, nie wiem, co to za kolor użyłaś), podczas, gdy na tle znajdują się odcienie różu, jakiegoś lekkiego pomarańczu, jasnego odcienia niebieskiego. Wtedy praca byłaby jeszcze bardziej zharmonizowana :).
Mam nadzieję, że zwróciłam uwagę na możliwie wiele aspektów pracy, ukazując jej wady i zalety :).
What do you think?
The Artist thought this was FAIR
20 out of 20 deviants thought this was fair.

The Artist has requested Critique on this Artwork

Please sign up or login to post a critique.

:icondarkwolfartist:
DarkWolfArtist Nov 6, 2012  Student Digital Artist
I THOUGHT THIS WAS A PICTURE DIES LOL x3
Reply
:iconiisky:
IISky Nov 7, 2012  Professional General Artist
Hahah :'3
Reply
Hidden by Owner
:iconmudstarmord-sith:
MudstarMord-Sith Sep 13, 2012  Hobbyist Traditional Artist
your fursona is beautiful! her name is Sky? awesome!
Reply
:iconiisky:
IISky Sep 13, 2012  Professional General Artist
Thank you so much :hug: Yes, also my nickname :)
Reply
:iconmudstarmord-sith:
MudstarMord-Sith Sep 14, 2012  Hobbyist Traditional Artist
Great nickname! ;) and again beautiful character!
Reply
:iconiisky:
IISky Sep 14, 2012  Professional General Artist
Thanks again :)
Reply
:iconsilentsomnia:
SilentSomnia Aug 21, 2012  Hobbyist Traditional Artist
Very pretty! <3
Reply
:iconiisky:
IISky Aug 21, 2012  Professional General Artist
Thanks! ^^
Reply
:iconkeprion:
Keprion Aug 6, 2012  Hobbyist General Artist
verry awsome. Nice use of color! :)
Reply
Add a Comment: